Produkty


Toalety

Toalety przenośne
Toalety kasetowe
Toalety stacjonarne

Czyszczenie i konserwacja
Sprzęt kuchenny
Lodówki
Klapy serwisowe
Akcesoria

Jak działa toaleta przenośna Porta Potti?


Jak korzystać z toalet przenośnych Porta Potti?
Instrukcja krok po kroku.

Toaleta Porta Potti składa się z dwóch części. Część górna to połączenie zbiornika na wodę do spłukiwania - spłuczki i miski ustępowej ze deską sedesową i pokrywą. Dolna część jest zbiornikiem na fekalia - nieczystości. Obie części można łatwo połączyć i rozłączyć za pomocą uchwytu z tyłu toalety. W ten sposób zbiornik na fekalia można łatwo i higienicznie opróżnić oraz wyczyścić.

Obie części można łatwo połączyć i rozłączyć za pomocą uchwytu z tyłu toalety.

Stosowanie odpowiedniej dawki płynów Thetford do zbiornika na fekalia ułatwia jego opróżnianie.

Łatwe przygotowanie roztworu wody do spłukiwania, wlanie płynu i wody po odkręceniu korka w zbiorniku górnym - spłuczce.

Pompka umożliwia dokładne spłukiwanie wodą z dodatkiem Aqua Rinse całej miski ustępowej.

Odłączony zbiornik na fekalia jest lekki i łatwy do przenoszenia. Dodatkowo do każdej toalety dołączone są bezpłatne próbki płynów Aqua Kem Green i Aqua Rinse, do pielęgnacji toalet, A toalety Porta Potti Excellence są wyposażone w zintegrowany uchwyt na papier toaletowy.

Wszystkie modele toalet wyposażone są w unikalny zintegrowany system obrotowej wylewki ułatwiającej opróżnianie zbiornika. Zbiornik na fekalia posiada również przycisk odpowietrzający, którego naciśnięcie podczas opróżniania zapobiega nieprzyjemnemu zachlapaniu. Wyprofilowanie dolnego zbiornika i dopasowanie uchwytów umożliwiają odpowiednie i stabilne połączenie obydwóch zbiorników.
 
 
 
Thetford.pl - Strona główna I Produkty I Serwis I O firmie I Kontakt I Polityka prywatności